Renovace filtrů pevných částic

predapo.pngNaše řešení renovace filtrů pevných částic je garantované, funkční a maximálně ekologické. Existuje celá řada způsobů čištění filtru pevných částic, většina z těchto způsobů je však velmi málo účinná a navíc neekologická. Náš způsob renovace je ale víc než jen čištění. 

Jedinečná a revoluční technologie HeatAir využívá nejmodernějších poznatků v oblasti čistících a sukčních systémů. Současně  je však také velmi šetrná k DPF filtru samému.

Proč zvolit renovaci pomocí HeatAir

Protože je to jedinečná technologie, která vám ušetří mnoho starostí i peněz. Důkladný promyšlený systém, který řízeným způsobem renovuje jednotlivé kanálky filtru pevných částic pod dohledem měřících přístrojů, zkrátka funguje. Nemusíte díky ní utrácet vysoké finanční prostředky za nový filtr. Pouze vyčistíme váš stávající, odstraníme veškerý uložený popel a jeho funkce bude díky přítomnosti drahých kovů i nadále zaručena. Neplaťte za něco, co již máte.

infografika-typydpf.pngCo vám tedy náš revoluční postup přinese?

  • vyčištění filtru až na 100% jeho původní hodnoty
  • důkladnou kontrolu filtru pevných částic pomocí diagnostických měřících přístrojů
  • minimální investici v porovnání s investicí do nového filtru
  • garanci plnění emisních limitů po celou dobu provozu vašeho vozidla
  • ekologické efektivní řešení šetrné k životnímu prostředí

 

reinstalace-dpf-icon.pngMohlo by vás také zajímat:

 

Jak probíhá renovace DPF:infografika-renovace.png

 

pictogram-hodinky.png

Video z renovace
Chcete vidět na vlastní oči, jak renovace funguje? Asi nikdo nechce kupovat zajíce v pytli. U nás to nehrozí. Podívejte se sami.
Zobrazit video...

pictogram-certifikace.png

Garance a záruky
Poskytujeme rozšířenou záruku na renovaci filtru pevných částic v délce 3 roky a ujetí 100.000 km. Ke každému čištění získáte protokol.
Více o zárukách...

pictogram-hodinky.png

Jak dlouho trvá renovace 
Víme, že být dlouho bez svého auta je nepříjemné. Proto provádíme renovaci DPF již za 24 hodin, u silně znečištěných filtrů maximálně do 48 hodin.
Více o době renovace...

Jak se objednat
Renovaci DPF je možné provést v naší kladenské centrále nebo u smluvních partnerů z řad autorizovaných i neautorizovaných autoservisů. Vyberte si:

Mapa servisních míst