Jak dlouho trvá renovace DPF

Díky nejmodernější technologii a neustálému vylepšování čistícího procesu jsme zkrátili čištění na co nejkratší dobu. Vždy ale čistíme tak dlouho, dokud nejsme schopni garantovat vysokou propustnost filtru.

Ve většině případů jsme schopni provést renovaci do 24 hodin od přijetí zakázky na filtru pevných částic. U silně znečištěných a zanesených DPF filtrů může trvat renovace až 48 hodin.

V případě, že chcete provést zakázku kompletně, včetně montáže a demontáže z vozu a také podrobnou diagnostiku, je nutné k celkové době zakázky připočítat 1 pracovní den.

Pokud chcete využít některého z našich servisních partnerů v ČR nebo SR, je nutné počítat ještě s časem dopravy na naši centrálu, což je 1 den k nám + 1 den zpět.

Celková doba renovace je tak vždy závislá na míře zanesení DPF a způsobu dodání.

infografika-casovaosa.png

Pokud potřebujete renovaci provést co nejrychleji, abyste bez vozu byli co nejkratší dobu, je nejrychlejším řešením doručení filtru pevných částic osobně na naši centrálu v Kladně a následné osobní vyzvednutí následující den.

Jak se objednat
Renovaci DPF je možné provést v naší kladenské centrále nebo u smluvních partnerů z řad autorizovaných i neautorizovaných autoservisů. Vyberte si:

Mapa servisních míst