Filtr pevných částic DPF - Citroen DS4 - renovace a čištění

Renovace filtrů pevných částic, neboli DPF/FAP, provádíme samozřejmě i u vozů značky Citroen, kde jsou filtry obvykle vybaveny aditivy, které je nutné doplňovat. Tato značka je součástí koncernu PSA Peugeot Citroën.

Systém DPF filtrů je montován do většiny novějších modelů značky Citroen. U tohoto francouzského výrobce, jsme schopni vyčistit všechny modely, jmenovitě např. Berlingo, C-Crosser, C1, C2, C3, C3 Picasso, C3 Pluriel, C4, C4 Picasso, C5, C6, C8 a DS4.

Pokud Vás postihl pokles výkonu nebo silnější kouřivost, může být zanesený filtr pevných částic důvodem Vašich potíží. Dalším projevem může být rozsvícení chybové hlášky motoru na palubní desce, které indikuje ECU. Proto nezahálejte a nechte svůj filtr pevných částic renovovat pomocí námi nabízené metody HeatAir.

U konkrétního automobilu je renovace možná např. pro motory 1.4 HDI, 1.6 HDI, 2.0 HDI, 2.2 HDI, 2.7 HDI, 3.0 HDI a další. Ceny naleznete v katalogu.

Cenu za vyčištění filtru pevných částic najdete v našem ceníku DPF >>

Jak se objednat
Renovaci DPF je možné provést v naší kladenské centrále nebo u smluvních partnerů z řad autorizovaných i neautorizovaných autoservisů. Vyberte si:

Mapa servisních míst