Filtr pevných částic DPF - Citroen C8- renovace a čištění

Čištění filtrů pevných částic, neboli DPF/FAP, provádíme samozřejmě i u vozů značky Citroen, kde jsou filtry obvykle vybaveny aditivy, které je nutné doplňovat. Tato značka je součástí koncernu PSA Peugeot Citroën.

Systém DPF filtrů je montován do většiny novějších modelů značky Citroen. U tohoto francouzkého výrobce, jsme schopni vyčistit všechny modely, jmenovitě např. Berlingo, C-Crosser, C1, C2, C3, C3 Picasso, C3 Pluriel, C4, C4 Picasso, C5, C6, C8 a DS4.

Pokud Vás postihl úbytek výkonu nebo větší kouřivost, může být nefunkční filtr pevných částic důvodem Vašich problémů. Dalším projevem může být rozsvícení chybového hlášení motoru na palubní desce, které indikuje řídící jednotka. Proto nemeškejte a nechte svůj FAP vyčistit pomocí námi nabízené metody HeatAir.

U konkrétního vozu je renovace možná např. pro motory 1.4 HDI, 1.6 HDI, 2.0 HDI, 2.2 HDI, 2.7 HDI, 3.0 HDI a další. Ceny naleznete v katalogu.

Cenu za vyčištění filtru pevných částic najdete v našem ceníku DPF >>

Jak se objednat
Renovaci DPF je možné provést v naší kladenské centrále nebo u smluvních partnerů z řad autorizovaných i neautorizovaných autoservisů. Vyberte si:

Mapa servisních míst